HERZ 7793 електронний регулятор температури c Pl характеристикою 24V
11 765 ₴
- Немає в наявності
- Код: Volt
+380 (99) 603-13-52
Менеджер
- +380 (96) 386-88-14Киевстар
- +380 (93) 050-19-29Тільки Вайбер/Дзвінків нема
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис HERZ 7793 електронний регулятор температури c Pl характеристикою
Компактний контролер опалення, керуючий потоком подачі в залежності від зовнішньої і кімнатної температури, має перемикаються входи, призначений для регулювання кімнатної температури і/або температури подаючої. В автоматичному режимі, за допомогою команд перемикання, у тижневій програмі, він підтримує кімнатну температуру протягом ночі (режим зниженої температури, температурний рівень 1), протягом дня — нормальну температуру (рівень 2), яка піднімається до комфортної температури (рівень 3) вечорами. Він підходить для всіх типів будівель. Жорстка базова програма (заводська установка), тому контролер простий для введення в експлуатацію. Будь-які необхідні налаштування можуть бути здійснені за допомогою сервісних параметрів. Автоматичне перемикання з зимового на літній режим і навпаки, означає, що користувачам будівлі не потрібно турбуватися про налаштування часу двічі на рік. Якщо контролер опалення встановлено в житлових приміщеннях, він також може використовуватися, як зручний прилад дистанційного керування з використанням входу від датчика кімнатної температури; а також він може використовуватися в будь-яких інших місцях без використання входу від датчика кімнатної температури.
Електронний регулятор з характеристикою РІ, з програмованими параметрами часу і температури. Основна програма (заводська настройка) призначена для першого пуску в експлуатацію. Простий монтаж. З перемикачем режимів і сервісними функціями.
Корпус ― из невоспламеняющегося пластика, с блоком электроники. Цвет ― белый (RAL 9010). Фронтальная панель с клавиатурой и цифровыми показаниями, которые выводятся в смотровом окне. Таймер с программами на неделю и на год. Автоматическое переключение с зимнего на летнее время. Программируемые температурные ступени: пониженная /нормальная/ комфортная. Возможна активизация режима защиты от замерзания при отсутствии эксплуатации. Программируемая входная функция, два выхода, трехпозиционный и релейный со счетчиком часов работы. Реле може застосовуватися замість циркуляційного насоса як пилотчасов для управління декількома регуляторами температури приміщення. Електричний з'єднувач виконаний у вигляді роз'єму з затискними клемами для кабелю площею поперечного перерізу макс. 2,5 мм2. Підведення кабелю ззаду.
Напруга: 220 В
Застосування автоматики: управління котлом, управління насосом
Тип пристрою управління: регулятор
Вбудований термостат
Програмований
Вага, кг: 0.3
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ
Приклад застосування регулятора Herz 7793
Характеристики
Основні | |
---|---|
Виробник | Herz |
Вид терморегулятора | Електронний |
Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 765 ₴